C3A430RJT
MFR.Part #
C3A430RJT
JLCPCB Part #
C1404397
Description
-55℃~+200℃ 3W 430Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS