C3A3K9JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C3A3K9JT
JLCPCB Part #
C1408665
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 3.9kΩ 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS