C3A240RJT
MFR.Part #
C3A240RJT
JLCPCB Part #
C1404863
Description
-55℃~+200℃ 240Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS