C3A1R8JT
MFR.Part #
C3A1R8JT
JLCPCB Part #
C1404406
Description
-55℃~+200℃ 1.8Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS