C3A11RJT
MFR.Part #
C3A11RJT
JLCPCB Part #
C1404405
Description
-55℃~+200℃ 11Ω 3W Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS