C10470RJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C10470RJL
JLCPCB Part #
C1425009
Description
-55℃~+200℃ 10W 470Ω ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS