C102R2JL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C102R2JL
JLCPCB Part #
C1425008
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 10W 2.2Ω ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS