C1015RJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C1015RJL
JLCPCB Part #
C3400048
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS