BMC1JY0052AN
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMC1JY0052AN
JLCPCB Part #
C5558001
Package
0603
Description
1 150mΩ 52Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS