BMB2A1000BN7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMB2A1000BN7
JLCPCB Part #
C1533857
Package
0805
Description
1 1kΩ@100MHz 200mA 800mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS