BMB2A0600AN1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMB2A0600AN1
JLCPCB Part #
C2661958
Package
0805
Description
1 200mA 600mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS