416XA101P
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
416XA101P
JLCPCB Part #
C5898877
Package
Plugin
Description
1 100Ω 200mW ±25% ±250ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS