36541E3N9JTDG
MFR.Part #
36541E3N9JTDG
JLCPCB Part #
C2043329
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
1.7A 3.9nH 45mΩ ±5% SMD,1.2x0.7mm Power Inductors ROHS