36512A22NKTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36512A22NKTDG
JLCPCB Part #
C7181133
Package
0805
Description
150mΩ 22nH 800mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS