36502A10NGTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36502A10NGTDG
JLCPCB Part #
C2050008
Package
0805
Description
100mΩ 10nH 600mA AEC-Q200 ±2% 0805 Power Inductors ROHS