36501E11NJTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36501E11NJTDG
JLCPCB Part #
C2049311
Package
0402
Description
11nH 120mΩ 640mA AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS