3635B1R0PT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3635B1R0PT
JLCPCB Part #
C2052283
Package
SMD,12x12mm
Description
1uH 22A 3.4mΩ ±25% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS