3631B470LL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3631B470LL
JLCPCB Part #
C17250626
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1.6A 130mΩ 47uH ±15% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS