356033RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
356033RJT
Description
-55℃~+155℃ 300V 33Ω 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS