356027RJT
MFR.Part #
356027RJT
JLCPCB Part #
C2097806
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 300V 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS