3560220RJT
MFR.Part #
3560220RJT
JLCPCB Part #
C4141521
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS