3550750RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3550750RFT
Description
-55℃~+155℃ 5W 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS