3550750KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3550750KFT
Description
-55℃~+155℃ 300V 5W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS