35506R8JT
MFR.Part #
35506R8JT
JLCPCB Part #
C2095660
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 300V 5W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS