355047RJT
MFR.Part #
355047RJT
JLCPCB Part #
C2095565
Description
-55℃~+155℃ 300V 47Ω 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS