3550430RFT
MFR.Part #
3550430RFT
JLCPCB Part #
C2101608
Description
-55℃~+155℃ 300V 430Ω 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS