355033RJT
MFR.Part #
355033RJT
JLCPCB Part #
C4048132
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS