355030KFT
MFR.Part #
355030KFT
JLCPCB Part #
C4267016
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS