3550270RFT
MFR.Part #
3550270RFT
JLCPCB Part #
C2095646
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 300V 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS