3550220RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3550220RJT
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 300V 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS