35408R2JT
MFR.Part #
35408R2JT
JLCPCB Part #
C2097358
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS