35406M8JT
MFR.Part #
35406M8JT
JLCPCB Part #
C3945576
Description
-55℃~+155℃ 4W 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS