3540680RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3540680RFT
JLCPCB Part #
C4107693
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 4W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS