354047RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
354047RJT
JLCPCB Part #
C4065370
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS