35403K9JT
MFR.Part #
35403K9JT
JLCPCB Part #
C2095569
Description
-55℃~+155℃ 250V 3.9kΩ 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS