3540390RFT
MFR.Part #
3540390RFT
JLCPCB Part #
C4126152
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS