354036RFT
MFR.Part #
354036RFT
JLCPCB Part #
C2095543
Description
-55℃~+155℃ 250V 36Ω 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS