35402R7JT
MFR.Part #
35402R7JT
JLCPCB Part #
C2097346
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250V 4W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS