35402K7JT
MFR.Part #
35402K7JT
JLCPCB Part #
C4100650
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS