354027RJT
MFR.Part #
354027RJT
JLCPCB Part #
C3995946
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS