3540270RJT
MFR.Part #
3540270RJT
JLCPCB Part #
C4267135
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS