354022RJT
MFR.Part #
354022RJT
JLCPCB Part #
C4119543
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS