3540220KJT
MFR.Part #
3540220KJT
JLCPCB Part #
C2095467
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS