35401K1FT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
35401K1FT
JLCPCB Part #
C4104661
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS