354018RJT
MFR.Part #
354018RJT
JLCPCB Part #
C4261417
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS