3540150KJT
MFR.Part #
3540150KJT
JLCPCB Part #
C2095349
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS