354012RJT
MFR.Part #
354012RJT
JLCPCB Part #
C4051765
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS