352268RJT
MFR.Part #
352268RJT
JLCPCB Part #
C2076050
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 3W 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS