3522560KFT
MFR.Part #
3522560KFT
JLCPCB Part #
C2081560
Description
-55℃~+155℃ 250V 3W 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS