35223R3JT
MFR.Part #
35223R3JT
JLCPCB Part #
C5514527
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 3W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS